fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Таліби обстріляли аеропорт Кандагару

Armed men who are against Taliban uprising walk at their check post, at the Ghorband District, Parwan Province, Afghanistan June 29, 2021. REUTERS/Omar Sobhani

Про це повідомляє агентство Reuters.

Таліби за ніч випустили щонайменше три ракети по аеропорту Кандагара, що на півдні Афганістану. За словами представника угрупування, це було зроблено для того, щоб запобігти авіаударам, які завдають афганські урядові сили.

“Ми обстріляли аеропорт Кандагара, тому що противник використовував його в якості центру для нанесення ударів із повітря по нам”, – сказав Reuters прессекретар “Талібану” Забіулла Муджахід.

Офіційні особи афганської влади заявили, що ракетні обстріли змусили владу припинити всі польоти і що злітно-посадкова смуга була частково пошкоджена. За словами офіційних осіб, повідомлень про жертви не надходило.

Раніше повідомлялося, що представники терористичної організації “Талібан” намагаються захопити три великих міста в Афганістані, за які тривають бої з урядовими військами. Бойовики вже увійшли в такі райони, як Герата, Лашкар-Гаха та Кандагар.

Поділитися цією публікацією