Сили оборони півдня України протягом минулої доби знищили на лівому березі Дніпра два ворожих спостережних пункти та польовий пункт боєпостачання російських окупантів.
Як повідомляє Оперативне командування “Південь”, Сили оборони продовжують завдавати вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях, тилах, спостережних пунктах та пунктах боєпостачання.
Повідомляється, що зокрема за минулу добу отримали підтвердження, що у ворога на лівому березі стало менше на 7 загарбників, 1 реактивну систему залпового вогню “Град”, 1 БТР-80, 5 гармат, 1 міномет та 15 одиниць автобронетехніки.
Також знищені 2 спостережні пункти та польовий пункт боєпостачання.
Нагадаємо, що станом на 8 січня Збройні сили України знищили вже майже 365 170 російських окупантів. За добу українським воїнам вдалося ліквідувати 440 осіб.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога