Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцирь-С1” у Феодосії та автомобільний пором “Петропавловськ” у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму.
Про це повідомили в Генштабі.
Також у ніч на 27 червня підрозділи ракетних військ та артилерії ЗСУ завдали удару по підприємству “Титан-Барикади” у Волгограді, яке спеціалізується на виробництві артилерійських систем, спеціальної техніки та озброєння.
Зафіксоване влучання в об’єкт із подальшою пожежею на території підприємства.
Ступінь завданих збитків та результати ураження уточнюються.
Це підприємство повного циклу (від проєктування до серійного виробництва), яке виробляє самохідні пускові установки та транспортно-заряджальні машини (ТЗМ) для оперативно-тактичного ракетного комплексу “Іскандер-М”.
Підприємство випускає пускові установки й наземні агрегати для стратегічних ракетних комплексів “Тополь-М” і “Ярс”, а також артилерійські гаубиці великого калібру (“Мста-Б”/”Мста-С”).
З лютого 2024 року воно перебуває під санкціями Європейського Союзу, а згодом – США, Швейцарії, Японії, Австралії, Нової Зеландії та України.
Сили оборони також уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцирь-С1” у Феодосії та автомобільний пором “Петропавловськ” у районі Керчі. Пором використовується для забезпечення військової логістики російської армії у південних регіонах України. Результати ураження уточнюються.
Окрім того, уражені пункти управління росіян у районі Лимана Першого Харківської області та Ленінського Білгородської області РФ, а також два пункти управління БПЛА у Луговому та Кам’янському Запорізької області.
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський поінформував, що у ніч на 27 червня ракети FP-5 “Фламінго” успішно уразили підприємство “Титан-Барикади” у Волгограді РФ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.
The post Сили оборони уразили у Феодосії “Панцир-С1” та автомобільний пором в районі Керчі – Генштаб appeared first on Прямий.

Схожі новини
АРМА вперше передали арештовані віртуальні активи
Росіяни атакували інфраструктуру “Нафтогазу” на Полтавщині та Харківщині
СБУ вдруге за місяць вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву