У суботу, 26 квітня, у Києві відбулося засідання Старшої наглядової ради Спільного центру НАТО-Україна з аналізу, підготовки та освіти (JATEC). Про це повідомила пресслужба Генштабу ЗСУ.
Як зазначається, участь у засіданні взяли голова Старшої наглядової ради і помічник Генсека НАТО з питань операцій Том Гоффус, заступник очільника Міноборони Сергій Боєв, заступник Головкома ЗСУ бригадний генерал Олег Апостол, командир JATEC бригадний генерал Войцех Озга та представники МОУ, представництва НАТО в Україні та Спільного центру НАТО-Україна.
Сторони обговорили стратегічні питання діяльності центру та реалізацію попередніх організаційних завдань.
Окрім того, акцентували на приєднанню партнерів до роботи JATEC, розбудові стійкості інформаційних систем, підтримці напряму освіти й підготовки, взаємосумісності, а також співпраці у розробці рішень для вирішення викликів на полі бою.
На думку членів наглядової ради, проведення засідання за участі представників альянсу, ЗС Польщі та інших високопосадовців у Києві — сигнал єднання України та НАТО.
“У підсумку засідання Старша наглядова рада JATEC визначила чіткі критерії досягнення повних операційних спроможностей Центру та плани роботи на 2025-2026 роки”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 17 лютого у польському місті Бидгощ відкрили Спільний центр НАТО-Україна з аналізу, навчання та освіти (JATEC).

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога