20 липня Бердянський міськрайонний суд ухвалив рішення у справі про вбивство бердянського активіста Віталія “Сармата” Олешка. Як повідомили кореспонденту Радіо Свобода у пресслужбі суду, до 11 років ув’язнення засуджено одного з обвинувачуваних у справі, який безпосередньо стріляв у активіста.
Щодо інших обвинувачених у вбивстві “Сармата”, то суд ухвалив виправдати їх «через недоведеність вчинення вказаних кримінальних правопорушень».
Наразі товариш вбитого бердянського активіста Андрій Маджаров повідомив у соцмережах, що його друзі та близькі планують подавати апеляцію по справі.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога