fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

США – Вельс або чому це буде боєм рівних

США — це збірна, яку вважають темною конячкою чемпіонату. Молода команда, гравці виступають у складах топових команд: Ювентус, Арсенал, Мілан, Валенсія. Є іменитий лідер — Крістіан Пулішич, який знову набрав форму і грав в 9 з 10-ти останніх матчів за Челсі.
Вельс — це збірна, яка завдала багато болю українцям. В червні саме валлійцям наша збірна поступилася у відборі на Чемпіонат Світу. Аби не автогол Андрія Ярмоленка, то зараз ми б тішились виступам нашої збірної в Катарі.
Але це футбол. Інколи повз мундіаль пролітає команда, яка вдарила по воротах опонента 24 рази, не забивши жодного голу. А грають на Чемпіонаті Світу футболісти, які навіть не забили за 90 хвилин, а просто витримали удар. На жаль, це вже наша історія. Але було і було. Боляче, але що поробиш.

Чемпіонат світу з футболу: Уельс та США “розписали” результативну нічию

На матч проти США валлійці виходили як аутсайдери. З перших хвилин саме американці були більш наполегливими. Джошуа Сарджент міг відкривати рахунок вже на 10-ій хвилині, але після подачі з флангу влучив у стійку.
Янкі були настільки заряджені, що в простих ситуаціях в середині поля протягом двох хвилин схопили два гірчичники.
На 36-ій хвилині “капітан Америка” Крістіан Пулішич вирізав передачу на хід 22-річному Тімоті Веа, який майстерно з-за меж карного майданчика запустив шкіряного у сітку — 1:0. Заслужений гол збірної США.
Після цього вже почали нервувати валійці, арбітр зустрічі катарець Абдулрахман Аль-Джассім знову показав дві жовті, після чого дав свисток і команди відправили на перерву.
На другий тайм Вельс вийшов більш зарядженим. Бейл і компанія взяли м’яч під свій контроль. Штати почали нервувати й на 50-ій хвилині Тім Рім отримав жовту за зрив атаки Вельсу.
Протягом 65-ої хвилини валлійці могли відзначатися двічі. Після подачі зі штрафного і серії відскоків Бен Девіс завдавав потужного удару головою, але врятував голкіпер США Метт Тернер і перевів м‘яч на корнер.
А вже з кутового Кіффер Мур пробив вище перекладини.
Вельс продовжував тиск і на 81-ій Вокер Ціммерман збивав у штрафному легенду гольфу та футболу Гарета Бейла. Валлієць з точки зрівняв рахунок 1:1.
За хвилину до кінця основного часу Бренанн Джонсон здійснив прекрасний прохід до воріт США і міг виводити Вельс вперед, проте пробив занадто слабо і м‘яч опинився в руках голкіпера.
США провели гарний перший тайм забили гол і контролювали гру. Вельс увімкнувся у другий половині зустрічі й знайшов свій гол. Заслужені 1:1 для двох майже рівних команд.
Також читайте: Огляд матчу Сенегал — Нідерланди: найкращій команді Африки не вистачило лідера.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post США – Вельс або чому це буде боєм рівних appeared first on Прямий.