fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

США посилюють санкції проти Росії

Сполучені Штати запроваджують санкції проти транснаціональної мережі, яка постачала технології військово-промисловому комплексу росіян. Під санкції потрапили 14 фізичних та 28 юридичних осіб, а також було заблоковано вісім літаків.
Про це повідомляє Міністерство фінансів США.
Зокрема, у санкційні списки Управління контролю за іноземними активами США (OFAC) внесли родичів і партнерів російського бізнесмена та сенатора Сулеймана Керімова.
За даними Мінфіну США, ключовим гравцем у фінансовій мережі Керімова став громадянин Швейцарії Александр-Вальтер Студхальтер. Він керував компаніями Керімова, а також нібито відмивав значні суми грошей від імені бізнесмена.
Також у санкційному списку OFAC опинився російський бізнесмен Мурат Алієв та пов’язані з ним компанії.
Крім того, американські посадовці з’ясували, що мальтійська та російська компанія з управління літаками Emperor Aviation Ltd координувала розкішні подорожі для найближчих родичів Керімова навіть після повномасштабного вторгнення росії. OFAC заблокувало вісім літаків.
Раніше Рада ЄС ухвалила резолюцію щодо посилення санкцій проти Ірану у зв’язку із порушеннями прав людини та включила до санкційного переліку додатково 29 офіційних осіб цієї країни, що були причетними до жорстокого придушення демонстрацій на захист прав іранських жінок.

Як повідомлялося, за даними Інституту вивчення війни (ISW), Іран почав використовувати залежність Росії від поставок дронів-камікадзе в обмін на допомогу в реалізації ядерної програми.
До слова, 5 листопада міністр закордонних справ Ірану Хусейн-Амір Абдуллахіан уперше визнав передачу Тегераном безпілотників Росії, але це нібито відбулося до початку повномасштабної війни РФ проти України.
Нагадаємо, Іран планує надати Росії близько однієї тисячі додаткових одиниць зброї, зокрема балістичні ракети й ще більше ударних безпілотників. У Пентагоні цю інформацію не підтверджують.

Поділитися цією публікацією