Фото - novoeizdanie.com
За минулі вихідні зросла на третину кількість танкерів, що роблять транспортування скрапленого природного газу. З США до країн Європи наразі пливуть 20 кораблів.
Про це повідомляє Bloomberg.
“20 танкерів з американським газом пливли до Європи, за день до Різдва (у п’ятницю – ред.) їх кількість становила 15”, – пише видання.
При цьому ЗМІ робить окрему увагу на тому, що ще 14 судів “слідували в тому ж напрямку”, але все ще очікували “остаточних розпоряджень”.
Агентство вказує, що ціни на газ на європейських ринках падали чотири дні підряд через очікування американських поставок. Тим не менш, його вартість все ще в рази більше, ніж рік тому.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога