fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Справи Майдану: ватажок “тітушок” уникнув покарання за трьома статтями

У понеділок, 26 липня, Дарницький районний суд Києва звільнив Юрія Крисіна, який командував “тітушками” під час Євромайдану, від кримінальної відповідальності за трьома статтями Кримінального кодексу.

Мова про статті 296 (хуліганство вчинене групою осіб), 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів, демонстрацій) та 146 (незаконне позбавлення волі, викрадення людини вчинене з корисливих мотивів щодо двох чи більше осіб). Саме за цими статтями Крисіна звільнили від відповідальності.

Наразі залишилось лише обвинувачення за статтею 127 (катування).

Прокурор Юлія Малашич зазначила, що адвокати Крисіна навмисне затягували процес.

“Вся поведінка захисту, а саме затягування — дало свій результат. Після 5 місяців неявок адвокатів судовий розгляд розпочався із запізненням. Строки давності по трьох статтях дійсно минули”, — констатувала вона.

Також під час слухання 26 липня представник потерпілих Павло Дикань долучив свої додаткові матеріали під час стадії доповнень. Так, він звернув увагу на справу за обвинуваченням Олександра Сєрова. Вона стосується епізоду з викраденням Владислава Іваненка. За версією слідства, Сєров охороняв викраденого потерпілого Іваненка в наметовому таборі біля метро “Бориспільська”. За це він отримав 800 грн.

Поділитися цією публікацією