fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Слабке медичне забезпечення окупантів погіршить для них ситуацію на фронті — британська розвідка

Слабке медичне забезпечення російських військових продовжить погіршуватись, що ускладнить для окупантів ситуацію на фронті.
Про це повідомили в британській розвідці.
Деякі мобілізовані російські резервісти отримали наказ самостійно закуповувати предмети для надання першої допомоги, а також пораду, що жіночі гігієнічні засоби є економічно ефективним рішенням.
Як зазначають, деякі російські війська загинули від критичної кровотечі, попри власні бойові турнікети західного зразка, адже прикріпили їх до свого спорядження кабельними стяжками, а не за допомогою виданої липучки. Таке обладнання є досить рідкісним і його могли красти.
“Недостатня впевненість російських військових у тому, що в них буде достатнє медичне забезпечення, майже напевно сприяє падінню моралі й готовності проводити наступальні дії в багатьох підрозділах, розгорнутих в Україні”, — зазначили в огляді.
Нагадаємо, розпочалась 219 доба після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Окупанти в Херсоні виселили мешканців кількох гуртожитків, щоб заселити військових.
Тим часом ЗСУ уразили російський командний пункт в Бериславському районі й пункт управління безпілотниками в Давидовому Броді на Херсонщині.
До слова, президент РФ Володимир Путін, ймовірно, працює з російськими командирами на місцях без посередництва Міноборони й віддає суперечливі накази.

Поділитися цією публікацією