fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Швейцарський сир в мишоловці: збірна Італії покидає Євро

У суботу, 29 червня на Євро-2024 почалися матчі 1/8 фіналу. З наслідками першого з них, чинний чемпіон Європи — збірна Італії склала повноваження, сенсаційно програвши збірній Швейцарії з рахунком 0:2.
Сенсацією програш італійців можна назвати, хіба що з огляду на їхні регалії, порівняно зі швейцарцями. А от щодо самої гри, то перемога футболістів з країни годинників та сиру виглядає цілком справедливо. Швейцарці грали, італійці возили по полю невідомо що.
Все це мало свої наслідки на 37-й хвилині, коли захисники “Скуадри Адзурри” забули у своєму карному майданчику Фрейлера (гравця італійської Болоньї, до речі), котрий спокійно отримав передачу від Варгаса й відкрив рахунок.
Перший тайм закінчився. Здавалося б у другому італійці притиснуть, проте не встигли вболівальники відкрити пиво та розсістися на своїх місцях, як у рамку збірної Італії влетів другий гол. Це зробив Варгас, загнавши м’яч у “дев’ятку” воріт Доннаруми метрів з 16-18.
Йшла 46 хвилина матчу, команди ледь розпочали гру з центра поля.
Пропустивши “у роздягальню” та “з роздягальні”, італійці так і не оговтались. Король пав. 2:0 на користь Швейцарії, яка не вигравала в італійців понад 30 років. Тепер саме Швейцарія очікує на свого наступного суперника у чвертьфіналі з пари Англія — Словаччина, а “Скуадра Адзурра” буде додивлятися Євро у піцеріях рідної Італії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Швейцарський сир в мишоловці: збірна Італії покидає Євро appeared first on Прямий.