Попередня атака безпілотників на “Второво” відбулася 10 червня цього року.<br /><br /><img src=”https://businessua.com/uploads/images/2026/5889_ir_ad73a004.jpg” border=”0″ width=”750″ height=”631″ alt=”5889_ir_ad73a004.jpg (54.73 Kb)” /> Служба безпеки України вдруге за цей місяць уразила нафтоперекачувальну станцію “Второво”, яка забезпечує пальним Москву. Про це повідомила пресслужба відомства.<br /><br />”Виконуючи поставлені президентом України Володимиром Зеленським завдання в межах 40-денної операції впливу на РФ, воїни “Альфи” СБУ завдали успішних ударів по лінійно-виробничо-диспетчерській станції “Второво” у Володимирській області РФ”, – йдеться у повідомленні.<br /><br />Ця станція входить до структури АТ “Транснефть-Верхняя Волга” та є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів. Через неї здійснюється транспортування дизельного пального до московського кільцевого нафтопродуктопроводу, а звідти – на великі нафтобази навколо Москви. Також станція забезпечує постачання нафтопродуктів на експорт через порти Балтійського моря.<br /><br />За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого відбулася детонація.<br /><br />Попередня атака безпілотників СБУ на “Второво” відбулася 10 червня цього року.<br /><br />В СБУ наголосили, що й надалі проводитимуть спецоперації на стратегічних об’єктах РФ, що забезпечують функціонування її воєнної економіки, адже кожен уражений об’єкт зменшує ресурси для ведення війни.

Схожі новини
Топ-3 професії із зарплатою 30+
В Україні можуть далі падати ціни на пальне