fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Розпочалося 4-денне перемир’я між Ізраїлем та ХАМАСом

Ізраїль і ХАМАС розпочали чотириденне перемир’я за посередництва Катару, яке передбачає звільнення заручників і ув’язнених, а також доставку гуманітарної допомоги в Газу.

За кілька годин до тимчасового припинення вогню в ізраїльських містах, що межують із Газою, залунали ракетні сирени та повідомили про інтенсивні обстріли ЦАХАЛ по всій Газі, оскільки армія прагнула максимально просунути свою місію проти ХАМАС в останні години перед паузою,– йдеться у повідомленні.
За словами катарських посередників, о 16:00 за місцевим часом буде звільнено 13 заручників, утримуваних у Газі, а потім невизначена кількість палестинських ув’язнених з ізраїльських в’язниць.

За цей же період очікується звільнення 150 палестинських ув’язнених — переважно жінок і неповнолітніх, деяких засуджених за замах на вбивство.

Угода стимулює звільнення додаткових заручників, при цьому Ізраїль погоджується на додатковий день перемир’я для кожних десяти додаткових заручників, звільнених ХАМАСом.

Угода також забезпечить довезення палива та гуманітарних постачань до Гази під час паузи, що стане першим припиненням бойових дій з того часу, як ХАМАС почав війну 7 жовтня, убивши близько 1200 людей, більшість із них цивільні, і захопили 240 заручників.

додамо,що цієї ночі Ізраїльські військові завдали ударів по об’єктах “Хезболли” в Лівані.

Поділитися цією публікацією