Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Росіяни із вечора майже 20 разів били по Дніпропетровщині: двоє поранених

Російські війська майже 20 разів били по трьох районах Дніпропетровської області безпілотниками та артилерією, внаслідок чого постраждали двоє людей.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
“Поранені дві людини. Майже 20 разів ворог атакував три райони області безпілотниками та артилерією”, – повідомив він.
За його словами, на Нікопольщині під ударом були Нікополь, Червоногригорівська, Марганецька, Покровська – міська і сільська громади. Зайнялася спортшкола.
У Підгородненській громаді Дніпровського району горіла АЗС. Постраждала одна людина.
У Губиниській громаді Самарівського району пожежі виникли на двох АЗС. Пошкоджені авто. Поранень дістала 41-річна жінка. Вона госпіталізована в стані середньої тяжкості.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.

The post Росіяни із вечора майже 20 разів били по Дніпропетровщині: двоє поранених appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією