Російські окупанти сьогодні, 2 грудня, завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
За його словами, окупанти вдарили ракетами по Дніпровському району. На щастя, внаслідок атаки немає жертв та постраждалих.
“Наслідки ударів зараз уточнюємо. Територію обстежують рятувальники”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що у Донецькій області 1 грудня внаслідок російської агресії загинула одна цивільна особа і ще двоє отримали поранення.
Також в Одеській області внаслідок російської нічної атаки дронами пошкоджений інфраструктурний об’єкт.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога