Росія використовує незаконно збудований Керченський міст для вивезення крадених корисних копалин з окупованої частини України.
Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії в соцмережі Х.
Як зазначається у зведенні, влада України вже давно повідомляє про крадіжку Росією ресурсів. В Україні є поклади залізняку, вугілля, титану, урану, марганцю, золота та літію. Ці ресурси є потенційними цілями, оскільки Росія прагне зруйнувати економіку України, позбавляючи її доступу і руйнуючи інфраструктуру.
За даними британської розвідки, одна з причин, через яку Росія прагне покращити транспортні мережі на окупованій частині України, полягає в тому, що вона хоче видобувати більше українських корисних копалин. Російський окупаційний чиновник у Запорізькій області раніше заявляв, що продовження модернізації та будівництва автомобільних і залізничних транспортних зв’язків з Росією покращить шляхи сполучення не тільки для військової логістики, а й для експорту зерна та корисних копалин.
“На південь від Дніпрорудного в Запорізькій області України Росія продовжує видобуток корисних копалин, вивозячи руду залізницею. Потяги їдуть через Крим, Керченським мостом до Росії. Ця діяльність не позбавлена ризику, оскільки поїзди повинні рухатися через райони, де, як відомо, діють українські партизани, які вже взяли на себе відповідальність за напади” – наголошують у Міноборони Британії.
Нагадаємо, російські окупанти продовжують вивозити тварин із заповідника “Асканія-Нова”, що на Херсонщині, на територію тимчасово окупованого Криму і Росії.
Як повідомлялося, департамент окупаційної адміністрації Криму, відповідальний за історичні артефакти та об’єкти культури на півострові, наказав підлеглим установам готувати музейні цінності до “евакуації”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Росія використовує “Кримський міст” для вивезення корисних копалин з України appeared first on Прямий.
Схожі новини
В Україні кардинально зміниться система відключень світла
Скільки чоловіків в Україні потенційно можуть бути мобілізовані
Типи податків у Польщі