fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Російські військові міняють на алкоголь запчастини з власної техніки — розвідка

Російські військові під час евакуації власної техніки, підбитої Збройними силами України, знімають всі можливі запчастини, щоб продати їх чи обміняти на алкоголь.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

У відомстві пояснили, що всі підбиті захисниками України російські танки, БТРи та БМП окупанти евакуюють для ремонту на територію РФ. Проте, після подорожі, бойова техніка ворога остаточно перетворюється на металолом, який уже не підлягає ремонту та відновленню.

Українські десантники з британських гаубиць знищили ворожий танк і дві бронемашини разом з екіпажами

“Доблесні” російські воїни знімають з техніки запчастини, акумуляторні батареї та блоки управління озброєнням і намагаються продати їх або обміняти на алкоголь”, – розповіли в розвідці.
Згідно з даними ГУР МО через масштаби розкрадань та критичний рівень оснащеності підрозділів боєздатною технікою, командувач військами південного військового округу РФ наказав провести термінові розслідування випадків розкрадання техніки та подвоїти охорону ешелонів, які доправляють знищену техніку до ремонтних підрозділів.

До слова, станом на на ранок 21 червня Збройні сили України ліквідували близько 34 100 окупантів та знищили вже 1496 російських танків.

Тим часом на Херсонщині ЗСУ відкинули окупанта з першої лінії оборони, якою росіяни хизувалися, що їхня оборона непохитна. Зараз ворог укріплюється на другій і третій лінії оборони.
Разом з тим на Південному напрямку протягом минулої доби, 20 червня, українські військові знищили 25 російських загарбників, потужну станцію зв’язку та три склади з боєприпасами.

Поділитися цією публікацією