Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Російські війська вдарили дронами по кінотеатру в центрі Конотопа: є постраждалі

У середу, 24 червня, російські окупанти вдарили дронами по кінотеатру в центрі Конотопа Сумської області, поранені двоє людей.
Про це повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров.
“Росіяни атакували дронами цивільну інфраструктуру в центрі міста. Відомо щонайменше про двох поранених – жінку та чоловіка. У чоловіка важка травма, медики надають необхідну допомогу”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що усі наслідки удару з’ясовуються.
Як повідомив міський голова Конотопа Артем Семеніхін, росіяни вдарили “Шахедами” по кінотеатру, коли діти гралися біля фонтану.
Нагадаємо, що у ніч проти середи, 24 червня, російські окупаційні війська атакували Балаклію на Харківщині ударними безпілотниками. Внаслідок обстрілу загинула 56-річна жінка.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.

The post Російські війська вдарили дронами по кінотеатру в центрі Конотопа: є постраждалі appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією