Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Російські удари та грози знеструмили частину України: ситуація в енергосистемі

Через російські удари по енергетичній інфраструктурі та негоду частина українців залишилася без електроенергії.
Про це повідомили в “Укренерго”.
Станом на ранок 24 червня знеструмлені споживачі є у Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях.
Там, де це дозволяє безпекова ситуація, енергетики вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи. Фахівці працюють над тим, щоб якнайшвидше відновити електропостачання.
Також через складні погодні умови без світла частково або повністю залишилися 20 населених пунктів у Сумській та Кіровоградській областях. Причиною стали грози та сильні пориви вітру.
Водночас споживання електроенергії в Україні знизилося. Сьогодні вранці воно було на 4,2% нижчим, ніж у цей самий час напередодні.
Енергетики пояснили це сонячною погодою та активнішою роботою побутових сонячних електростанцій.
Українців закликали переносити використання потужних електроприладів на денний час — з 10:00 до 17:00. У вечірні години, з 18:00 до 22:00, рекомендують обмежити споживання електроенергії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.
The post Російські удари та грози знеструмили частину України: ситуація в енергосистемі appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією