fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Російські окупанти прагнуть втекти від війни та почали пиячити зі страху – перехоплення СБУ

Російські окупанти шукають нові “лайфхаки”, як втекти з війни, і пиячать від страху. Окупанти йдуть у відпустку “за сімейними обставинами”, приїжджають додому і на війну більше не повертаються – бо пишуть заяви на звільнення.

“У нас все съ#бались, осталось 6 человек, представляешь?.. Никто не возвращается, все увольняются, все сматываются”, – розповідає дружині росіянин, який воює на сході України.
За повідомленням СБУ така тенденція у лавах ворога спостерігається все частіше. Як і те, що вони дуже бояться атак українських захисників. І щоб приглушити страх, користуються перевіреним “лайфхаком” – пиячать.

Російські окупанти на Херсонщині знову почали їсти собак – перехоплення СБУ

“Я бухаю… Потому что боюсь. Здесь все бухают”, – зізнався окупант.
До слова, з огляду на катастрофічні втрати й поразки у війні проти України Росія може розпочати “чистки” серед вищих офіцерів. Зокрема, нещодавно було замінено командувача повітряно-десантних військ.
Зазначимо, що в російсько-українській війні набуває важливості здатність обох сторін формувати й розгортати резервні сили. Окупанти, ймовірно, спробують перекинути на Донбас додаткові підрозділи.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Російські окупанти прагнуть втекти від війни та почали пиячити зі страху – перехоплення СБУ appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією