fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Російська атака по Миколаєву: окрім дев’ятиповерхівки, пошкоджені ще шість сусідніх будинків

В Миколаєві окрім будинку, куди влучили ворожі ракети, пошкоджено ще шість багатоповерхівок та понад 20 автомобілів.
Про це в телеграм повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.
“Окрім будинку, куди влучила ракета, тут як мінімум постраждало ще 6 багатоповерхівок. У них вибиті вікна, понівечені балкони. У дворах також пошкоджено понад 20 автомобілів, 5 із них згоріли вщент”, – повідомив він.

Водночас він повідомив, що один під’їзд будинку, в який влучила ракета, є аварійним. У ньому пошкоджені будівельні конструкції. Шість квартир зруйновані частково, ще чотири — вщент.
“Наразі рятувальники розбирають завали на верхніх поверхах, щоб дати людям можливість зайти й забрати свої речі. Усім жителям аварійного під’їзду надамо прихисток. Наразі на розселення записалось близько 15 осіб. Після того, як рятувальники приберуть всі небезпечні понівечені конструкції, будівельна бригада заб’є пошкоджені вікна у всіх будинках, які тут постраждали від ударної хвилі та уламків”, – підсумував він.

Нагадаємо, що у ніч проти 30 вересня росіяни накрили двома ракетами спальний житловий район Миколаєва. Одна ракета влучила в дев’ятиповерхівку.
Також, 29 вересня під час повітряної тривоги у Миколаєві російська ракета влучила у зупинку громадського транспорту.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Російська атака по Миколаєву: окрім дев’ятиповерхівки, пошкоджені ще шість сусідніх будинків appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією