Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

рф занурила в темряву 4 регіони України

Унаслідок російських обстрілів станом на ранок 24 червня є знеструмлені споживачі у чотирьох областях, негода залишила без світла 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині.<br /><br /><img src=”https://businessua.com/uploads/images/2026/0968_ivro_ba54ee6a.jpg” border=”0″ width=”750″ height=”524″ alt=”0968_ivro_ba54ee6a.jpg (91.65 Kb)” /> Про це повідомляє НЕК “Укренерго” у Фейсбуці.<br /><br />”Внаслідок ворожих ударів по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури – на ранок є знеструмлені споживачі у Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи”, – йдеться у повідомленні.<br /><br />Через грозу та сильні пориви вітру на ранок повністю або частково були знеструмлені 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади обленерго вже відновлюють пошкоджені мережі.<br /><br />Споживання електроенергії станом на 9:30 середи на 4,2% нижче за рівень попереднього дня. Причина змін – безхмарна погода на всій території України, яка зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій.<br /><br />Укренерго радить перенести активне енергоспоживання на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 17:00; а у період із 18:00 до 22:00 обмежити користування потужними електроприладами.

Поділитися цією публікацією