Російські війська 23 квітня завдали удару по залізничній інфраструктурі Кривий Ріг. Внаслідок атаки пошкоджено будівлю вокзалу.
Про це повідомила «Укрзалізниця».
Перед обстрілом оголосили підвищену небезпеку, тому люди вчасно пройшли в укриття — постраждалих немає. Водночас вибухова хвиля пошкодила кілька вікон і дверей вокзалу.
У компанії зазначили, що відновлювальні роботи проведуть у найкоротші терміни.
Загалом Дніпропетровська область від початку доби перебувала під атаками. У ніч проти 23 квітня сили ППО знищили над регіоном 40 російських безпілотників.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.
The post РФ вдарила по вокзалу у Кривому Розі appeared first on Прямий.

Схожі новини
Порошенко назвав шляхи розв’язання українсько-польської кризи: емоції окремо від націнтересу
На фронті від початку доби відбулось 44 бої – Генштаб
На оборону виділять ще 1,56 трлн грн: Зеленський підписав закон