Армія РФ о 21:50 вдарила керованими авіабомбами по цивільній лікарні у селі Великий Бурлук на Харківщині.
Джерело: керівник ОВА Олег Синєгубов, ДСНС
Пряма мова: “Проведено евакуацію 38 людей, з них п’ять – працівники закладу, чотирьом на місці надали першу медичну допомогу. Пошкоджено фасад будівлі, вікна та дах. Ліквідація наслідків триває”.
Також надзвичайники опублікували фото наслідків ворожого обстрілу.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога