Фото - Суспільне
Українські військові вже на початку 2022 року отримають від Німеччини мобільний госпіталь. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.
Глава оборонного відомства України Олексій Резніков розповів, що у січні наступного року українські Збройні сили зможуть отримати мобільний польовий госпіталь Role-2. Про це міністр написав у своєму Twitter .
Також Резніков додав, що з початку війни, більше 160 українських військових пройшли лікування в медичних закладах Німеччини. Загалом протягом останніх семи років Німеччина надала понад 13 мільйонів євро на фінансування товарів медичного призначення та обладнання.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога