fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Путін працює з російськими командирами на місцях без посередництва Міноборони РФ — ISW

Президент РФ Володимир Путін, ймовірно, працює з російськими командирами на місцях без посередництва Міноборони й віддає суперечливі накази.
Про це повідомили в Інституті вивчення війни США (ISW).
“Бюрократичні прорахунки російської часткової мобілізації можуть свідчити про те, що Путін знову обійшов російське вище військове командування чи МО РФ”, — ідеться в огляді.
Міноборони РФ підтвердило відправку на фронт мобілізованих без підготовки: перші з них вже у полоні ЗСУ

Аналітики припускають, що Путін втратив довіру до Міноборони РФ, адже під час ухвалення рішень щодо перебігу війни в Україні він неодноразово обходив російську систему командування.
Тим часом в РФ триває мобілізація, процедуру якої систематично порушують. Уже через вісім днів після її оголошення в роботі російської бюрократії відбуваються збої.
В ISW вважають малоймовірною безпосередню участь Білорусі у війні в Україні. Кремль і далі використовуватиме білоруські землі для розвитку російських військових сил.
Нагадаємо, розпочалась 219 доба після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Окупанти в Херсоні виселили мешканців кількох гуртожитків, щоб заселити військових.
Тим часом ЗСУ уразили російський командний пункт в Бериславському районі й пункт управління безпілотниками в Давидовому Броді на Херсонщині.

Поділитися цією публікацією