fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Путін незаконно анексував чотири окуповані області України до РФ

Президент РФ Володимир Путін оголосив про “приєднання” тимчасово окупованих Луганської, Донецької, Запорізької й Херсонської областей до Росії.
Про це повідомили російські ЗМІ.
“Люди, які живуть у Луганську й Донецьку, Херсоні й Запоріжжі, стають нашими громадянами. Назавжди”, — заявив Путін.
Євросоюз запровадить санкції проти організаторів псевдореферендумів на окупованих територіях України

Крім того, він закликав Україну “сісти за стіл переговорів”, хоча не збирається обговорювати “приєднані” до РФ території.
“Ми закликаємо київський режим припинити вогонь і всі бойові дії, ми готові до переговорів, але вибір людей [референдуми] обговорювати не будемо”, — сказав очільник Кремля.
Як відомо, окупаційна влада на тимчасово захоплених територіях України оголосила про проведення “референдумів” з 23 по 27 вересня стосовно приєднання до Російської Федерації. Водночас президент Росії Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію, а також напряму пригрозив застосуванням ядерної зброї проти України.
Яку мету переслідував Кремль оголошенням псевдореферендумів на окупованих територіях України, чому цей захід збігся у часі з оголошенням мобілізації у Росії та чи загрожує нашій країні ескалація військового конфлікту або ядерний удар з боку РФ, розповіли опитані PRM.ua експерти.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Путін незаконно анексував чотири окуповані області України до РФ appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією