Україна негайно потребує від західних союзників летальної оборонної зброї, адже Володимир Путін може атакувати нашу державу і з повітря, і з моря, і з суходолу.
Про це в інтерв´ю французькому виданню L’Express п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.
Порошенко закликав західних союзників не довіряти Путіну і зберігати солідарність з Україною
Відповідаючи на запитання, яким може бути найбільш імовірний сценарій Кремля у військовому плані, Порошенко сказав: “Авіація, висадка в портах Маріуполя та Одеси, напад з білоруського кордону… все можливо! Щоб захиститися від цього, потрібні нові оборонні засоби: бойові дрони, телекомунікаційні системи, зенітні ракети”.
“Путін повинен розуміти, що він заплатить високу ціну, якщо захоче реалізувати свою божевільну ідею вторгнення в Україну”, – вкотре наголосив п’ятий Президент.
Зброя і “пекельні” санкції: Порошенко пояснив, що потрібно Україні для стримування російської агресії
На запитання, чи введуть американці війська, якщо напад на Україну відбудеться, Порошенко зауважив: “Ні, я так не думаю. Але нам це і не потрібно. Наша армія готова. Вона добре підготовлена, наші військові мають великий бойовий досвід”.
Лідер “Європейської Солідарності” також вкотре закликав західних партнерів до посилення санкцій проти Росії у разі нападу на Україну.
“І це треба робити вже, адже Путін повністю дестабілізує безпеку в Європі. Тоді треба підготувати другий залп санкцій для застосування на той випадок, якщо його війська ступлять на українську землю”, – зазначив він.
Наприклад: заморожування всіх фінансових трансфертів, здійснених з Росії, припинення експорту російських вуглеводнів, відмова в сертифікації газопроводу “Північний потік-2”, оскільки його відкриття створює проблему з точки зору глобальної безпеки
Петро Порошенко
Нагадаємо, раніше західні ЗМІ повідомили про підготовку Кремлем наступу на декількох фронтах у січні-лютому 2022 року із залученням до 175 тисяч військових.
Водночас попри заяви західних партнерів, занепокоєння Білого дому і заяви НАТО про скупчення російських військ поблизу кордону України президент України Володимир Зеленський переконаний, що інформація про широкомасштабне вторгнення Російської Федерації — це кампанія із залякування, яку проводять окремі медіа.
Як відомо, у разі нового військового вторгнення в Україну Вашингтон застосує проти Кремля низку жорстких санкційних заходів, від яких Білий дім досі утримувався.
Попри заяви західних партнерів, занепокоєння Білого дому і заяви НАТО про скупчення російських військ поблизу кордону України президент України Володимир Зеленський переконаний, що інформація про широкомасштабне вторгнення Російської Федерації — це кампанія із залякування, яку проводять окремі медіа.
Як відомо, у разі нового військового вторгнення в Україну Вашингтон застосує проти Кремля низку жорстких санкційних заходів, від яких Білий дім досі утримувався.
Нагадаємо, що президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що Туреччина готова стати посередником у переговорах між Російською Федерацією та Україною щодо розв’язання конфлікту на Донбасі.
Раніше речник президента Російської Федерації Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що у Кремлі оцінили ситуацію на Донбасі дуже тривожну.
Зазначимо, працівники західних спецслужб мають у своєму розпорядженні дані, які свідчать про “високу ймовірність” нового російського вторгнення в Україну та дестабілізації ситуації біля кордону.
Водночас посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен заявила, що уразі прямої агресії на Україну, Росія зазнає величезних втрат. На сьогодні українські війська набагато сильніші, аніж у 2014 році.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Путін може застосувати проти України авіацію або висадку десанту в портах Маріуполя та Одеси – Порошенко appeared first on Прямий.
Схожі новини
Уряд затвердив додаткові 70 тисяч гривень військовим за кожні 30 днів на “нулі”
Уряд виділив додаткові кошті на будівництво фортифікаційних споруд
Відбувся вашингтонський раунд міжнародної конференції “Дієва ветеранська політика в Україні: міжнародний досвід”, організованої українськими громадськими активістами