Фото - kuluarpohod.com
При піднятті на Говерлу загинула одна людина, двоє людей отримали травми. Про це повідомляє ДСНС України.
“Сьогодні об 11:15 при піднятті на гору Говерла, Надвірнянського району, загинула 1 особа та 2 отримали травми різних ступенів тяжкості”, — йдеться в повідомленні.
Розповідається, що станом на 13:30, туриста з травмою ноги рятувальники спускають з гори, водночас рятувальники прямують ще до однієї травмованої особи.
До загиблого відправлені працівники Нацполіції для проведення слідчих дій.
“Для здійснення пошуково-рятувальних робіт приєднано мобільно-оперативну групу… Всього 28 осіб та 5 одиниць техніки”, — зазначається в повідомленні.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога