Штурмові гвинтівки Bren 2 почали виробляти в Україні.
Відтепер ця зброя буде надходити українським військовим. Про це у четвер, 17 квітня, повідомляє Укроборонпром.
У держструктурі висловили сподівання, що нова зброя дозволить успішно протистояти загарбникам.
“Справжнім козакам Січ мати, Великий Луг батько, а Bren 2 вірний друг та надійний помічник у знищенні ворогів. Прощавай, калаш, ласкаво просимо, CZ Bren 2 Sich”, сказано у повідомленні.
Акціонерне товариство “Українська оборонна промисловість” уклало угоду щодо створення спільного виробництва бронемашин Roshel. Підприємство отримає необхідну технічну документацію та комплектувальні матеріали для виробництва машин.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога