fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Промах дня: Роналду не влучив у порожній кут воріт із 3 метрів у матчі азійської ЛЧ

Кріштіану Роналду відзначився зі знаком “мінус” у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Азії між Аль-Насром та Аль-Айном.

На 61-й хвилині легендарний португальський футболіст невдало зіграв на добиванні, пробивши повз ворота приблизно з 3 метрів.

Вже наприкінці овертайму 39-річний ветеран зміг забити з пенальті та перевів гру в серію 11-метрових ударів, у яких фартовішими виявились суперники, адже всі гравці Аль-Насра, крім Роналду, не змогли реалізувати свої спроби. Представники клубу з ОАЕ святкували перемогу за підсумком двох матчів (4:4 та 3:1 після пен. на користь Аль-Айна), опонент колишньої команди Сергія Реброва й Андрія Ярмоленка по 1/2 фіналу визначиться у протистоянні Аль-Хіляль – Аль-Іттіхад.