Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Правила поповнення карток через термінали зміняться

З 26 червня поповнення карток через термінали буде можливим після підтвердження номера мобільного.<br /><br /><img src=”https://businessua.com/uploads/images/2026/7852_yaya_02195be6.jpeg” border=”0″ width=”750″ height=”522″ alt=”7852_yaya_02195be6.jpeg (159.09 Kb)” /> Такі зміни зазначені в постанові НБУ.<br /><br />Як діятиме<br /><br />З 26 червня поточного року після внесення готівки в термінал перед завершенням операції необхідно буде ввести пароль, який буде приходити у SMS-повідомленні.<br /><br />Без введення відповідного коду транзакція не завершиться. Код може надійти також у вигляді дзвінка.<br /><br />На квитанції обов’язково буде зазначатися повний номер телефону платника.<br /><br />Як поповнити картку з 26 червня<br /><br />Під час внесення готівки користувач повинен виконати кілька послідовних дій:<br /><br />указати повний номер мобільного телефону;<br />отримати одноразовий пароль через SMS або автоматичний дзвінок;<br />ввести пароль на екрані термінала;<br />дочекатися підтвердження та отримати квитанцію.<br /><br />Для чого це<br /><br />Нова вимога спрямована проти анонімних фінансових операцій через термінали.<br /><br />Раніше через такі пристрої можна було вносити готівку без будь-якої ідентифікації, що створювало ризики для фінансового моніторингу.<br /><br />Що можна сплатити без пароля<br /><br />Як і раніше, без пароля можна буде сплачувати податки та комунальні послуги, купувати транспортні квитки, поповнювати проїзні картки, поповнювати мобільний.

Поділитися цією публікацією