fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Правоохоронці за допомогою супутника викрили нелегальних лісорубів

Правоохоронці Чернігівської області спільно з Державним космічним агентством зафіксували незаконну порубку лісу в Новгород-Сіверському районі. Затримати зловмисників допоміг супутниковий моніторинг.

Як повідомила голова Чернігівської обласної державної адміністрації Ганна Коваленко, викрито групу злочинців, яку очолював посадовець одного з агролісгоспів на території Новгород-Сіверського району. Вони займалися систематичною незаконною порубкою дерев з подальшим збутом викраденого на деревообробні підприємства. Для перевезення колод використовували транспорт невеликої вантажопідйомності, щоб не привертати зайвої уваги.

“Перефразовуючи Орвелла, хочеться нагадати всім злодіям, охочим до народного добра: пам’ятайте – «Око великого брата пильнує! Навіть з космосу!”, – зауважила голова ОДА.

Наразі слідчі вручили повідомлення про підозри чотирьом зловмисникам за статтями 28 (вчинення кримінального злочину організованою групою) та 246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України.

Поділитися цією публікацією