fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Порошенко в роковини розстрілів українців в урочищі Сандармох: росія понесе страшну відплату за геноцид

П’ятий Президент Петро Порошенко у роковини розстрілів українців в урочищі Сандармох пише:  історія нас вчить, що росії ніколи не можна вірити
«Маріуполь, Буча, Ірпінь, Ізюм сьогодні звучать так само страшно як Биківня і Сандармох. Минуло 85 років, як в урочищі Сандармох у російській Карелії відбулася одна з найбільших каральних операцій НКВС. І це місце навіки стало страшним символом Великого терору. Упродовж п’яти страшних ночей, з 27 жовтня по 4 листопада 1937 року, 1 111 в’язнів Соловецького концтабору були розстріляні сталінськими катами. Серед тисяч безневинних жертв НКВС у лісах Карелії знайшли свій останній притулок видатні представники української культурної та наукової еліти», – нагадав Порошенко.
«Пізніше всесвітньовідомий історик Роберт Конквест у книзі «Великий терор» напише: «Стара українська інтелігенція фактично була стерта з лиця землі», – пише п’ятий Президент.
«Сьогодні кремль вчиняє новий терор проти України. Тільки тепер вже – проти всього українського населення. Підступно напавши на нашу землю, росія вбиває матерів, дітей, людей похилого віку та військових. Тероризує нас і весь світ голодом, ядерним зараженням та енергетичною кризою. Не пробачимо ніколи. росія понесе страшну відплату за геноцид українців. А на путіна та його злочинців чекає лава підсудних в Гаазі», – переконаний Петро Порошенко.

Поділитися цією публікацією