Київські поліцейські відкрили справу за фактом вибуху саморобної бомби у поштоматі в одному із торгових центрів в Оболонському районі міста.
Провадження зареєстровано за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Зловмисникам, які влаштували вибух, загрожує від 3 до 10 років в’язниці.
Нагадаємо, сьогодні в Україні сталось два вибухи у поштоматах. Інциденти зафіксовано у Києві та Одесі. В обох випадках використовувались саморобні бомби.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога