Олег Скрипка показав, як гурт Воплі Відоплясова відзначав свій день народження разом з українськими захисниками.
Він опублікував фото, на якому зображений з військовими 72-ї бригади Чорних Запорожців, і повідомив, що 36-річчя від дня першого виступу Воплі Відоплясова музиканти відзначали з ними не випадково.
«Відсвяткували День Народження гурту Воплі Відоплясова разом із легендарною 72-ю бригадою Чорних Запорожців, у яких теж саме в цей день – День Народження. Подвійне свято. Підтримуємо наших військових», — повідомив Скрипка.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога