fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Південна Корея – Гана: азійсько-африканська феєрія

Тільки людина без серця не симпатизує африканським збірним на чемпіонаті світу. Особливо Гані, яка має найнижчий рейтинг серед усіх збірних учасників мундіалю.
В минулому матчі ганці могли на останніх хвилинах забити португальцям третій і створити сенсацію, проте поєдинок закінчився перемогою Португалії з рахунком 2:3, і команда Кріштіану Роналду очолила групу H.
Південна Корея маючи в своєму гандикапі один заліковий пункт після нудної гри з Уругваєм, виходила на матч проти Гани у якості фаворита. Коли в твоєму нападі грає Сон Хим Мін з Тоттенгему, а центр захисту цементує Кім з Наполі (які в цьому сезоні є непереможними в Італії та Лізі Чемпіонів) то матч проти Гани потрібно впевнено забирати. Так вони і думали, але не врахували, що це ж Африка, і у них на цей матч були зовсім інші плани.

Іспанія — Німеччина: найкраще, що було на ЧС

Корея розпочала матч дуже активно і Гана давала їм грати. Показуючи дуже рухливий футбол “азійські тигри” відкривалися і на 23-ій хвилині Джордан навозив двох корейців, але Бом його збив і суддя вказав на стандарт. Сам Джордан виконав навіс і після серії відскоків Салісу загнав м’яча у ворота — 0:1.
Південна Корея ні на мить не зупинялася після пропущеного м’яча, за що і отримали контрвипад: знову подача Джордана, але цього разу Кудус робить рахунок 0:2.

Аргентина – Мексика: Марадона вже не найкращий

Після другого забитого м’яча Гана віддала м’яч корейцям, проте за перший тайм вони не створили нічого небезпечного біля воріт Аті-Зігі.
А ось вже на другий тайм вийшла зовсім інша команда. Корея наче забула, що африканці по антропометрії набагато вищі за них, і вантажила в штрафну кроси на які двічі на 58-ій і 61ій відгукнувся Чо Гю Сун — 2:2.
Матч забуяв зовсім іншими фарбами. Гана побігла вперед і за 7 хвилин Менс прострілив на Кудуса, який знову забив оформивши дубль і рахунок зустріч став 2:3.

Франція – Данія: прокляття офіційно зняте

В той момент я був певен, що це не кінець. Тим паче, що ганці просто сіли в захист і вирішили що матч для них завершився. А південнокорейці штрафну уявляли 38-ю паралеллю, тому штурм позицій супротивників не зупинявся ні на мить.
Зігі увімкнув “режим павука” і тягнув все, що летить в сторону його павутини. А коли воротар вже не вивозив, то захисники Гани вибивали м’яча з лінії. Я збився з рахунку скільки разів Корея навішувала в штрафну на останніх хвилинах, але Гана мужньо вистояла і матч завершився з рахунком 2:3. За такої ситуації в паралельному матчі Корея вже мала сподіватись на успіх португальців, але Уругвай для них аж надто важкий суперник.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Південна Корея – Гана: азійсько-африканська феєрія appeared first on Прямий.