На Землю насувається магнітна буря рівня G1 (5-бальна), яка очікується 18 квітня. До цього часу, 16–17 квітня, геомагнітна обстановка залишатиметься спокійною, суттєвих збурень не прогнозують.
Про це свідчать дані Британської геологічної служби.
Наразі сонячний вітер перебуває на звичайному рівні, однак наприкінці 17 квітня на Землю почне впливати корональна діра на Сонці. Саме це і спричинить посилення геомагнітної активності.
У результаті 18 квітня очікується магнітна буря рівня G1 — це 5-бальний рівень активності, який вважається слабким, але все ж може відчуватися. У такі періоди можливі короткочасні збої в роботі супутникового зв’язку та радіосигналів, а деякі люди можуть скаржитися на втому, головний біль або зниження концентрації.
Фахівці наголошують, що це природне явище, яке не несе серйозної загрози, але є частиною циклічної сонячної активності.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.
The post Після затишшя — удар: Землю накриє магнітна буря червоного рівня appeared first on Прямий.

Схожі новини
“Євросолідарність” лідирує, партії Зеленського і Залужного ділять 2-3 місце: опитування щодо можливих виборів до Ради
Вибухи біля військових аеродромів: у Криму спалахнула пожежа
ЗСУ відбили 248 штурмів окупантів: які напрямки найгарячіші