Після російських атак на цивільну енергетичну інфраструктуру вранці зафіксували нові знеструмлення у Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Харківській і Чернігівській областях.
Про це повідомляє пресслужба “Укренерго”.
“Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу”, -йдеться у повідомленні.
Компанія закликала сьогодні перенести користування потужними електроприладами на період з 10:00 до 17:00, коли промислові сонячні електростанції працюють найефективніше.
В “Укренерго” попередили, що ситуація в енергосистемі може змінюватися, і радять стежити за повідомленнями обленерго.
Нагадаємо:
Від вечора 22 червня ППО знешкодила 118 зі 135 безпілотників, якими Росія атакувала Україну, але є і влучання. Вранці 23 червня ворожа атака триває.

Схожі новини
Суд заарештував квартиру та машиномісце Кулеби
Смілянський відреагував на рішення НБУ про його звільнення
ЄБРР надає Києву 150 мільйонів євро на модернізацію метрополітену