fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Печерський суд заборонив футбольним клубам блокувати трансляції матчів на каналах Коломойського

Печерський суд заборонив УПЛ, УАФ і Setanta Sports кидати страйки на YouTube-канали 1+1 Media, які належать олігарху Ігорю Коломойському, і знімати очки з клубів.
Про це повідомив заступник генерального директора київського “Динамо” Сергій Мохнік.
“Рішення офіційне. Ми маємо дві ухвали Печерського суду. Сьогодні мало бути засідання КДК стосовно перших матчів. У підсумку КДК вирішив відкласти ухвалення рішення щодо питання. Вони читали рішення Суду. Одним рішенням Суд заборонив УПЛ і Сетанті подавати скарги на трансляції в Ютубі. Другим рішенням Суд заборонив УАФ застосовувати штрафні й спортивні санкції”, — сказав він.
Так, суддя Світлана Волкова заборонила Українській асоціації футболу, Українській Прем’єр-лізі й Setanta Sports перешкоджати трансляції домашніх матчів “Динамо”, “Зорі”, “Дніпра-1”, “Металіста” й “Руху” на YouTube-платформах. Зокрема, і шляхом подання скарг у YouTube про порушення цими каналами авторських прав.
Попри війну в Україні: Коломойський щотижня витрачає понад 700 тисяч доларів на утримання яхти в Болгарії

Ідеться про показ таких матчів у сезоні-2022/23 на офіційних YouTube-каналах перелічених клубів, а також на YouTube-каналах Football Hub, ПроФутбол Digital і ТСН-Проспорт, які належать медіахолдингу 1+1 Media.
Крім того, суддя Сергій Вовк заборонив УАФ і УПЛ застосовувати будь-які грошові й спортивні санкції до футбольних клубів, які самостійно транслюватимуть свої домашні матчі. В ухвалі Печерського суду від 31 серпня також вказано, що відповідну заяву подала донька Валерія Лобановського — Світлана.
Нагадаємо, 30 серпня Господарський суд міста Києва розглянув справу за позовом бізнесмена Ігоря Коломойського й пов’язаної з ним компанії Triantal Investments до “ПриватБанку” та ще семи відповідачів. Цим позовом колишній власник намагається незаконно повернути собі “ПриватБанк”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Печерський суд заборонив футбольним клубам блокувати трансляції матчів на каналах Коломойського appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією