Фото - British Embassy Kyiv.
з 00:00 3 листопада на Донбасі з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано два порушення режиму припинення вогню
Поблизу населених пунктів Лобачеве та Південне російські окупанти відкривали вогонь зі станкових протитанкових гранатометів.
“Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає”, – повідомляють у звіті пресцентру штабу ООС.
У ЗСУ наголошують, що ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою і українські підрозділи продовжують виконувати визначені завдання.

Схожі новини
Конфлікт навколо НУФВСУ: колектив вимагає пояснень щодо призначення нового виконувача обов’язків ректора
Які ціни на АЗС України сьогодні
67% українців хочуть нового президента після війни: результати опитування КМІС