Фото - nta.ua
Президент Польщі Анджей Дуда отримав позитивний аналіз на присутність COVID-19, повідомив голова адміністрації президента Павел Шрот.
«Президент почувається добре, у нього немає тяжких проявів, він перебуває під наглядом лікарів», – зазначив Шрот у твітері.
За повідомленнями, раніше декілька людей із оточення польського президента також перехворіли на COVID-19.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога