У двох мандрівників у карантинній зоні Нового Південного Уельсу підтверджено новий варіант вірусу, що викликає Covid, – Omicron, це перший випадок, тому Австралія запровадила 14-денний карантин для людей, які побували в Африці за останні два тижні.
Про це пише: “The Guardian” та сайт влади Нового Південного Уельсу
Як це сталося?: Два мандрівники приїхали в Сідней із південної частини Африки рейсом Qatar Airways із Дохи у суботу ввечері, тест дав “позитивний” результат у неділю.
Обидві людини повністю вакциновані та хвороба протікає без симптомів.
Нині вони знаходяться в ізоляції у спецпункті.
Органи охорони здоров’я Північної території також проводять обстеження для тих, хто приїздить з Південної Африки.
Влада Нового Південного Уельсу та штату Вікторія застосували потребу 72-годинної ізоляції для всіх повністю вакцинованих осіб, які прибувають з-за кордону, незалежно від того, звідки вони прибули.
Так, із 28 листопада всі повністю вакциновані мандрівники, які прибувають до Нового Південного Уельсу, мусять пройти ПЛР-тест на Covid-19 (ніс та горло) та самоізолюватися за місцем проживання протягом як мінімум 72 годин.
Всі мандрівники, що приїхали у Новий Південний Уельс, які побували в Південній Африці, Лесото, Ботсвані, Зімбабве, Мозамбіку, Намібії, Есватині, Малаві та Сейшельських островах протягом 14 днів до прибуття, повинні будуть потрапити до карантину готелю, незалежно від їхнього вакцинального статусу.
Ті, хто прибув із вказаних країн протягом останніх 14 днів, має негайно пройти ПЛР-тест та пройти самоізоляцію протягом 14 днів, як і ті, хто з ними контактував.
Усі невакциновані мандрівники з будь-якої іноземної країни продовжуватимуть потрапляти до карантину готелю.
Поки що влада не планує закривати кордони і скасовувати заплановані на 15 грудня послаблення правил на в’їзд.
“Сьогодні зрозуміло, що пандемія ще не закінчилася. Є межі того, що може зробити уряд штату та федеральний уряд. Ці варіанти будуть застосовані країною, це неминуче.
сказав прем’єр Нового Південного Уельсу Домінік Перротте
Нам треба пристосовуватися жити пліч-о-пліч із вірусом та існувати разом з різними штамами вірусу, які зустрінуться на нашому шляху. І найкраще, що ми можемо зробити, – це пройти вакцинацію та зробити ревакцинацію”
наголосив Домінік
Схожі новини
В Україні зросли тарифи на воду
В Україні планують залучати до лав ЗСУ молодь віком від 18 до 25 років: що відомо
США розробляють для ЗСУ секретну ракето-бомбу ERAM: у чому унікальність цієї зброї