Наразі в Україні офіційно підтвердили лише 2 випадки інфікування небезпечним штамом коронавірусу – Дельта. Втім, вже з’явилися нові підозри.
За словами головного державного санітарного лікара, точну кількість таких хворих у МОЗ наразі назвати не можуть.
“Скоріш за все, наступного тижня ми вже отримаємо фінальне підтвердження щодо нових зразків, там вже є підозри на Дельту”, – зазначив він.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога