Фото - Інтерфакс
У Москві почалися перемовини по Донбасу на рівні політичних радників лідерів “нормандської четвірки”. Зустріч відбувається в усіченому форматі, оскільки на неї не запрошували переговірника від України, голову Офісу президента Андрія Єрмака.
Повідомляється, що в ці хвилини заступник голови адміністрації президента РФ Дмитро Козак проводить бесіду “щодо внутрішньоукраїнського врегулювання” із зовнішньополітичними радниками лідерів Німеччини і Франції – Єнсом Плетнером і Еммануелем Бонном відповідно.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога