fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Неприпустима позиція: Костинський заявив, що в зверненні Зеленського немає конкретики

Колишній член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Сергій Костинський заявив, що у зверненнях Володимира Зеленського немає жодної конкретики, а його промова просто заучений текст.
Про це він сказав в ефірі “Прямого”.
Він зазначив, що у зверненнях Зеленського немає жодної конкретики, і саме тому, його слова не сприймаються народом.

Коли я дивлюся ролики Володимира Зеленського, мені здається, що він дивиться в дзеркало і займається аутотренінгом. Тобто ми з вами були свідками, як пресслужба Зеленського зафіксувала, як він себе вмовляє в тому, що день буде хороший, все буде добре. В його тезах, які звернені справді до українського народу, ми не бачимо жодної конкретики. Це абсолютно неприпустима позиція для верховного головнокомандувача.

Сергій Костинський

На його думку, словами “все добре” Зеленський не зможе заспокоїти країну, він повинен розповідати план дій, та що робиться для досягнення тих чи інших рішень.

Якщо він хоче заспокоїти, то це не робиться словами “все добре”, а це робиться словами: ми реалізуємо наступний план дій, який передбачає такі-то пункти, і він їх розкриває. І ми можемо переконатися в тому, що держава сьогодні робить все необхідне для того, щоб захистити країну. Я такі пункти бачу, наприклад, в тезах Петра Порошенка. Він доволі конкретний, він по пунктах розкриває той план дій, який мають реалізовувати сьогодні органи державної влади. І це дійсно позиція державного діяча. А з Володимиром Олександровичем, я гадаю, треба ще працювати. Тому що ми бачимо тільки начитані тексти.

Сергій Костинський

Суперечить сам собі: Зеленський переконує, що Харків ніколи не буде окупованим

Нагадаємо, що в інтерв’ю “The Washington Post”. Президент України Володимир Зеленський назвав можливий сценарій подальшої військової російської ескалації. Зокрема, він припускає, що Росія може окупувати Харків.
Зазначимо, що президент України Володимир Зеленський не розуміє, чому світові лідери обговорюють останніми місяцями обговорюють ризики нового військового нападу Російської Федерації на Україну.
Водночас з огляду на загрозливу ситуацію на кордоні України і високу ймовірність вторгнення Росії, міжнародні партнери розпочали евакуацію послів з України.
Зокрема, Британія розпочала евакуацію працівників посольства з України, а Державний департамент дозволив від’їзд державних службовців США та членів їхніх сімей із посольства США у Києві. 
Крім того, на тлі високої ймовірності військового вторгнення Російської Федерації уряд Австралії розпочав евакуацію сімей працівників дипломатичної місії в Києві.
Натомість Японія закликала своїх громадян в Україні бути готовими до евакуації через небезпеку військового вторгнення Росії.
До того ж країни НАТО переводять сили в стан готовності і направляють додаткові кораблі та винищувачі до країн у Східній Європі.
Таким чином Північноатлантична організація планує посилити стримування та оборону союзників, оскільки Росія продовжує нарощувати свою військову присутність в Україні та навколо неї.
Раніше в американській газеті The New York Times опублікували нову карту розташування російських військ поблизу кордону з Україною. Натепер близько 100 тисяч ворожих військових оточують нашу країну з трьох боків.
З огляду на це голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявили, що Європейський Союз готовий до переговорів з Москвою, однак у разі військового вторгнення Російської Федерації в Україну, на Кремль очікують жорсткі санкції.
Зазначимо, що президент України Володимир Зеленський не розуміє, чому світові лідери обговорюють останніми місяцями обговорюють ризики нового військового нападу Російської Федерації на Україну.
Водночас західні ЗМІ повідомили про підготовку Кремлем наступу на декількох фронтах у січні-лютому 2022 року із залученням до 175 тисяч військових.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Неприпустима позиція: Костинський заявив, що в зверненні Зеленського немає конкретики appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією