fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Не вистачає живої сили: влада РФ хоче заборонити росіянам звільнятися з армії

Армія РФ має проблеми з комплектацією підрозділів, які воюють на території України. Тому у Кремлі вирішили змінити законодавство та заборонити звільнятися з лав збройних сил.
Про це на брифінгу повідомив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.
“Керівництво Росії намагається припинити відплив особового складу з армії і тому планує змінити законодавство та заборонити звільнятися з лав збройних сил. Крім того, спостерігається низька активність цивільного населення з підписання контрактів на військову службу”, – зазначив Громов.
Крім того, за його словами, існує істотний недобір курсантів до військових закладів.

“Посилають на смерть, а в тих хто виживе, заберуть нагороди”: окупанти скаржаться один одному на командування

Нагадаємо, як повідомляв “Прямий” 4 серпня, на окупованих територіях Луганщини триває “мобілізація”. Протягом тижня спорядили на фронт близько 80 чоловіків лише з одного Старобільська.
Раніше Головне управління розвідки України повідомило, що російські шпиталі на тимчасово окупованих територіях не можуть впоратись із кількістю поранених солдатів, тому в Росії розпочалась мобілізація медичного персоналу.
До слова, Росія до кінця липня планувала сформувати 16 так званих добровольчих батальйонів, а також готує ще один корпус у Нижньогородській області — це від 10 до 15 тисяч осіб.
Зазначимо, з території ОРДЛО росіяни примусово мобілізували понад 100 тисяч чоловіків, з яких на кінець квітня загинули 23 тисячі осіб.
Крім того, у Росії масово відкривають кадетські та юнармійські класи, а також проводять відповідні військові курси. При цьому випускників схиляють до підписання контракту зі збройними силами Російської Федерації.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Не вистачає живої сили: влада РФ хоче заборонити росіянам звільнятися з армії appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією