Журналістка “Прямого” Ганна Дзьоба, яка отримала травму від представників УДО після пресмарафону президента України Володимира Зеленського, написала заяву до ДБР щодо порушення цієї справи та початку розслідування. Вона прийняла таке рішення після того, як у Національній поліції їй повідомили, що така справа не є їхньою підслідністю. Однак вже зараз вона розуміє, що цю справу не почнуть розслідувати швидко, за 24 години, як написано у підручниках та раніше повідомили слідчі.
Про це в ефірі “Прямого” розповіла журналістка, кореспондентка “Прямого” Ганна Дзьоба.
Тож сьогодні я написала заяву. Що далі на неї очікує? По-перше, її ще не внесли до ЄРДР. Яким чином це буде? Цю заяву направлять до головного у ДБР і він вже визначить, хто саме зі слідчих буде займатися цфєю справою. Нададуть повністю весь пакет документів, який я сьогодні надала. І вже коли новий слідчий у цій справі отримає цей пакет документів, він вирішуватиме, чи є тут кримінальне провадження. Після вже висновку слідчого, якого оберуть вже після, цю заяву можуть внести до ЄРДР. Тобто очікувати найближчі 20-24 години, як мені сказали слідчі, написані у підручниках, взагалі не варто. Коли це станеться, покаже тільки час.
Ганна Дзьоба
Вона додала, що також отримала направлення на судово-медичну експертизу та завтра зніматиме побої. Крім того, Ганна Дзьоба вже зв’язалася з лікарем, який порадив їй зробити МРТ або КТ на цьому етапі.
Порошенко підтримав журналістку “Прямого”, яка постраждала від охорони Зеленського
Тож журналістка підсумувала, що, як показує практика, не варто очікувати на швидке розслідування цієї справи. Також вона звертатиметься до Комітету зі свободи слова у Верховній Раді.
Нагадаємо, після завершення пресмарафону президента Володимира Зеленського представники його охорони почали блокувати неакредитованих журналістів, які були поруч з будівлею. Як наслідок, вони завдали травм журналістці “Прямого” Ганні Дзьобі.
Як відомо, телеканал “Прямий” не запросили на пресконференцію президента Володимира Зеленського з нагоди екватора його каденції.
12 жовтня у Києві почався саміт “Україна – ЄС”, однак журналістів “Прямого” не допустили на цей захід.
5 жовтня “Прямий” також не акредитували на зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом Ізраїля Іцхака Герцоґа.
Раніше у посольстві США засудили відмову в акредитації журналістам “Прямого”.
Крім того, телеканалу “Прямий” відмовили в акредитації на зустріч Володимира Зеленського та Ангели Меркель, а також на заходи за участі президента України і держсекретаря США.
Як відомо, у жовтні 2020 року профільний комітет Верховної Ради позбавив акредитації Слідство.Інфо, Громадське та інші незалежні ЗМІ.
Також стало відомо, що співробітники ДБР почали прослуховувати працівників телеканалу “Прямий”.
3 вересня 2020 року Національна рада з питань телебачення та радіомовленні позбавила “Прямий FM” ліцензії на мовлення.
Раніше повідомлялося, що керівництво ДБР вимагало арештувати “Прямий” канал, щоб припинити його діяльність.
Крім того, керівник слідчої групи ДБР Олег Корецький заявив, що фактичне керівництво Державного бюро розслідувань в особі Олександра Бабікова чинило тиск на слідчих з метою арештувати телеканал “Прямий”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Не варто очікувати від ДБР швидкого розслідування справи – кореспондентка “Прямого” про травми від охорони Зеленського appeared first on Прямий.
Схожі новини
Російські війська отримали наказ захопити Часів Яр до 9 травня – Сирський
Тарифи на електоенергію – озвучено прогноз
Як українцю отримати пенсію у 12 тисяч гривень