Фото - uaf.ua
Колишній гравець збірної України Сергій Нагорняк вважає, що сенсації в цьому матчі не буде.
Він стверджує, що попри втому від поїздок туди-сюди “Динамо” зможе вдруге обіграти “Маріуполь”.
Нагорняк додав на виправдання свого прогнозу, що зараз команди посідають перше та останнє місця в турнірній таблиці.

Схожі новини
Трамп допустив повернення санкцій проти російської нафти
ЄС розпочав поетапну відмову від російського газу: що зміниться
Виробництво Patriot у Європі під питанням: США ще не дали дозвіл