Вночі 30 жовтня, над Дніпропетровською областю збили дві ракети, внаслідок падіння уламків пошкоджені будинки.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у Telegram.
За його словами, вночі оборонці з ПвК Схід збили в небі над областю дві ворожі ракети.
Уламки впали у Дніпровському районі. Там пошкоджені п’ятиповерхівка, приватний будинок та авто.
Крім того, ворог двічі обстрілював з важкої артилерії Нікополь.
Всюди минулося без загиблих і поранених.

Схожі новини
Конфлікт навколо НУФВСУ: колектив вимагає пояснень щодо призначення нового виконувача обов’язків ректора
Трамп допустив повернення санкцій проти російської нафти
ЄС розпочав поетапну відмову від російського газу: що зміниться